Ik laat een terras aanleggen en mijn oprit verlengen. Ik dacht eraan om de graszoden te snijden en te verplaatsen naar een plek waar de bouwer de Bermuda heeft gestopt. Heeft dat zin of moet ik gewoon nieuwe graszoden kopen en leggen?
Zeker snijden en verplaatsen. Zou anders een dubbele verspilling zijn. Verspilling van perfect goed gras/graszoden waar je aan het uitbreiden bent en perfecte verspilling van geld aan nieuwe graszoden als je het al hebt.Johnny5012 said:Ik laat een terras aanleggen en mijn oprit verlengen. Ik dacht eraan om de graszoden te snijden en te verplaatsen naar een plek waar de bouwer de Bermuda heeft gestopt. Is er een voordeel om dat te doen of moet ik gewoon nieuwe graszoden kopen en leggen?
Eens, plus je kunt de cultivar mogelijk niet matchen, tenzij je specifiek weet wat de bouwer heeft neergelegd.Kicker said:Zeker snijden en verplaatsen. Zou anders een dubbele verspilling zijn. Verspilling van perfect goed gras/zode waar je naartoe uitbreidt en perfecte verspilling van geld aan nieuw gras als je het al hebt.Johnny5012 said:Ik laat een terras aanleggen en mijn oprit verlengen. Ik dacht eraan om het gras te snijden en te verplaatsen naar een plek waar de bouwer de Bermuda heeft gestopt. Is er een voordeel om dat te doen of moet ik gewoon nieuw gras kopen en het neerleggen?